fbpx
Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Techno – Šámot & friends

25 září @ 20:00 - 26 září @ 2:00 Kulturní centrum Falcon

Dj Šámot
Starý známý, nebojíme se říci dvorní techno DJ Falconu, zase ouřaduje. Kdo ví, ví. Kdo neví, přijde a bude vědět. Kdo neví a nepřijde, nebude vědět. Haiku jak víno.

Srdceryvný životní story následuje:
Když v roce 2000 zkusil na Výstavišti v Plzni svou první technopárty , bylo zřejmý, že technařina je pro něj jasnou volbou. Páč voní sakra hezky!
Evoluce ho přivedla k prvním gramofonům už před cca 15 lety a od té doby se snaží bavit ostatní taneční hudbou. Jako poušteč černejch koláčů je sice celkem neznámej, avšak jeho nadšení pro řádnou párty je nepřehlédnutelný jak nosorožec schovanej pod lopuchem… Hudebně rád experimentuje, míchá do techna různé styly. Zamiloval si kompletně celou taneční elektronickou hudbu a chce tu lásku a feeling předávat dál.
#ŠámotpouštíkoláčePojďsitrsnoutdoFalkáče

SUPPORT
Dj Corvis (Suburban Crew)
Mazák, který po klubech, od plzeňský Buena Visty po chomutovskou Kulisárnu, rozdává techno plnými doušky! S vlivy jako jsou Djs Rush, Pan Pot nebo Viper XXL bude šťávy až běda!
#ažtorozbalíCorvisbudešnaodpis

Dj PERI –
Když před sedmi lety navštívil Ibizu, nebylo pochyb, že přesně tohle je to, co českým technařům chybí! Tak se zrodila jeho vášeň pro hraní… Každoročně objíždí ty největší i nejmenší domácí akce a kousek slunce z Ibizy přiveze i k nám do Falkáče!
#DjPerisežeňsiberli

Dj Ψ – KUS…
Další sedmiletej kus je tenhle týpek, kterej hraje pod SABOTAGE COMPANY. Hrál se jmény jako jsou Dj Sens nebo Ivan Myslikovjan.
Dle vlastních slov se těší, až nás rozseká, těšte se taky!
# DjΨnatorýmprostěnejni

Podrobnosti

Zahájení:
25 září @ 20:00
Ukončení:
26 září @ 2:00
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/2748472028802918/

Místo konání

Kulturní centrum Falcon
Kpt. Jaroše 118
Klatovy, 33901 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
721611816
Webová stránka:
www.falconclub.cz
Top