fbpx

Sám si to neuděláš

Tak jasně DO IT YOURSELF ctíme a Falcon tu vždycky bude jako naděje ❤️ALE SÁM SI KLUB NEUDĚLÁŠ!

Nebudem si lhát ani se plácat po ramenou, jak vše zvládáme. Situace je všem asi jasná a kluby to prostě odnášej. Upřímně, potřebujeme 50 000 kačáků, aby jsme zvládli celej tenhle humbuk. A věřte nám, že jestli se to v říjnu zase všecko spustí, připravíme vám dokonalej program plnej mejdanů, zábavy a ranních bolehlavů.

Co chystáme? Pio Squad, Plexis, Fialky, Houba, Marked As Enemy, Zrní, Please the trees, Atomic, vernisáže (AdelheidKa, Miroslav Sisler), přednáška Historické Klatovy, Pub Quiz, večer deskových her, Jam session – sraz klatovských umělců, Vánoční besídka, přednáška Bangladesh očima humanitárního pracovníka, syrské tábory v Libanonu

Ale aby to klaplo nutně potřebujeme Vaší pomoc! Děkujeme!

[give_form id=“7054″ show_title=“true“ show_goal=“true“ show_content=“above“ display_style=“onpage“]

100Kč? Plakát vlastního výběru!

Hover Box Element

Hover Box Element

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

200Kč? Otvírák vždy při ruce!

300Kč? Pivko ze Zichovce!

500Kč? Vymaluj si dlaždičku!

1000Kč? Vlastní židle!

5000Kč? Vlastní schod ve Falconu!

Lukáš Lukéro – Paralelní světy

aukce obrazu na podporu Kulturního centra Falcon

Během dvou hodin rozložil malíř na plátně škálu emocí spojených se starým světem, který představuje Gaia – Země, personifikovaná do věkem sešlé stařenky ukládající se k spánku; druhá postava, nebo spíše torzo, může být starou civilizací – vším, co na zeměkouli přinesl člověk hlavně v posledních stoletích svojí existence. Oba obličeje jsou vetché a blízké, ale panuje mezi nimi určité napětí – jako by spolu mlčky soupeřily. Ruka muže v zoufalém gestu ukazuje na určitou lítost, že svět vypadá tak, jak za dnešních dnů; stařenka působí dojmem vyrovnaným a až slepé odevzdanosti, její oči se již nelesknou, jako kdyby neviděla nebo nechtěla vidět, co se kolem odehrává. Dvě postavy, jin a jang moderního světa, jsou rozděleny vodopádem a nemůžou se setkat v souhlasném dialogu. Anebo přece?

Za věškerou podporu děkujeme! Tým Falcon

cs_CZCzech
Nahoru